/ / Тримачі туалетного паперу.

Тримачі туалетного паперу.

Економічні тримачі туалетного паперу великої ємкості, дозволяють завантажувати один великий рулон туалетного паперу (від 240 до 350м), призначені для використання в місцях з великою прохідністю. Побутові тримачі використовуються в туалетних кімнатах з середньою прохідністю. Тримачі мають замок з ключем, вікно для контролю рівня паперу. Всі елементи довговічні в експлуатації і прості в обслуговуванні. Є в наявності тримачі різаного туалетного паперу.

Новинка

До порівняння

На складі: Є
1468.8 грн
Тримач туалетного паперу INDUSTRIAL (максимальний діаметр туалетного паперу – 275 мм).

Модель корпусу має антивандальні властивості і стильний дизайн. Матеріал - глянцева нержавіюча сталь.

Габаритні розміри тримача – 300Х129 мм.

Встановлюється на стіну за допомогою трьох шурупів. Рекомендована висота встановлення тримача від підлоги 65-75 см.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
2608.2 грн
Тримач паперу туалетного стандарт вертикальний преміум класу призначений для використання в офісах, ресторанах, лікарнях. Тип паперу що використовується – в рулоні. Місткість – 2 рулони діаметром до 135 мм з гільзою. Кріпиться на стіну.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
710.1 грн
Тримач паперу туалетного PLUS (подвійний) використовується в громадських туалетних кімнатах, де немає можливості часто замінювати рулони персоналом.

Матеріал корпусу - удароміцний пластик білого кольору. Проста конструкція - легко і зручно використовувати.

Зручні зубці для безконтактного відриву паперу, в тому числі без перфорації. Наявність замка забезпечує максимальну безпеку і зменшує ризик крадіжок рулонів.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
757.08 грн
Тримач паперу туалетного в стандартних рулонах з гільзою ACQUALBA (подвійний) горизонтальний має пересувну прозору затворку.

Корпус виготовлений з удароміцного пластику чорного кольору з габаритними розмірами – 150x150x260 мм.

Проста конструкція - легко і зручно використовувати.

Наявність замка забезпечує максимальну безпеку і зменшує ризик крадіжок рулонів.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
413.64 грн
Тримач паперу туалетного в пачках PRESTIGE виготовлений з удароміцного пластику білого кольору, створений спеціально для підтримки високого рівня гігієни.

Заправляється цей тримач листовим туалетним папером в пачках V- складки. Економічний диспенсер, що дозволяє завантажувати одночасно дві пачки туалетного паперу, місткість – 500 листків.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
844.2 грн
Тримач паперу туалетного PLUS має ергономічну форму і компактні розміри – 273x270x128 мм.

Призначений для використання великих рулонів розміром Джамбо. Виготовлений з високоякісного пластику сірого (сріблястого) кольору.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
385.02 грн
Тримач паперу туалетного ACQUALBA має ергономічну форму і компактні розміри – 220x130x220 мм.

Призначений для використання великих рулонів Джамбо з діаметром рулону до 19см.

Виготовлений з високоякісного білого пластику. Має оглядове вікно для контролю заповнення тримача. Надійний і простий в обслуговуванні.

Комплектується ключем і саморізами для кріплення.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
483.84 грн
Тримач паперу туалетного в пачках PRESTIGE виготовлений з удароміцного пластику чорного кольору, створений спеціально для підтримки високого рівня гігієни.

Заправляється цей тримач листовим туалетним папером в пачках V- складки. Економічний диспенсер, що дозволяє завантажувати одночасно дві пачки туалетного паперу, місткість – 500 листків. Гігієнічний полистовий відбір паперу.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
325.08 грн
Тримач паперу туалетного стандарт - зручний і компактний тримач, створений спеціально для підтримування високого рівня гігієни вдома і на робочому місці. Тримач виготовлений з високоміцного чорного пластику. Нижня частина тримача - прозорий пластик. Призначений для туалетного паперу листового або рулонного (з гільзою або без неї) на вибір.

Місткість – 200 листків/1 рулон.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
511.92 грн
Тримач паперу туалетного стандарт COLORED - зручний і компактний тримач, створений спеціально для підтримування високого рівня гігієни вдома і на робочому місці. Тримач виготовлений з високоміцного пластику з покриттям - коричневою фарбою "Soft Touch", яка створює ефект "прогумованої" поверхні та додатковий захист корпусу від пошкоджень.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
655.02 грн
Тримач паперу туалетного PRESTIGE - ця модель легко поєднається з будь-яким інтер`єром туалетної кімнати. Виготовлений з високоякісного чорного пластику з невеликою пластиковою попільницею у верхній частині тримача. Габаритні розміри – 270x130x265 мм.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
2046.6 грн
Тримач паперу туалетного стандарт вертикальний преміум класу призначений для використання в офісах, ресторанах, лікарнях. Тип паперу що використовується – в рулоні. Місткість – 2 рулони діаметром до 125 мм (з гільзою або без неї). Кріпиться на стіну
Новинка

До порівняння

На складі: Є
580.5 грн
Тримач паперу туалетного LINEA SKIN має ергономічну форму і компактні розміри - 296x277x135 мм. Призначений для використання великих рулонів розмір Джамбо з діаметром рулону до 24см. Матеріал ударостійкий пластик, покритий фарбою білою. Тип використовуваних рушників / паперу: рулон діаметром до 240 мм. Місткість: 1 рулон. Габаритні розміри (висота * ширина * глибина): 296x277x135 мм. Наявність замку: є. Країна-виробник: Італія.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
744.66 грн
Тримач паперу туалетного LINEA SKIN має ергономічну форму і компактні розміри - 296x277x135 мм. Призначений для використання великих рулонів розмір Джамбо з діаметром рулону до 24см. Матеріал ударостійкий пластик, покритий фарбою Карбон. Тип використовуваних рушників / паперу: рулон діаметром до 240 мм. Місткість: 1 рулон. Габаритні розміри (висота * ширина * глибина): 296x277x135 мм. Наявність замку: є. Країна-виробник: Італія.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
966.6 грн
Тримач паперу туалетного LINEA SKIN має ергономічну форму і компактні розміри - 296x277x135 мм. Призначений для використання великих рулонів розмір Джамбо з діаметром рулону до 24см. Матеріал ударостійкий пластик, покритий фарбою Titanium. Тип використовуваних рушників / паперу: рулон діаметром до 240 мм. Місткість: 1 рулон. Габаритні розміри (висота * ширина * глибина): 296x277x135 мм. Наявність замку: є. Країна-виробник: Італія.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
194.4 грн
Тримач паперу туалетного виконаний з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304 з глянсовим покриттям (марка 304 - високий опір корозії / окислення).

Тип паперу - пачки, місткість - 200 аркушів

Розмір, мм (ширина * глибина * висота): 120 * 120 * 180.
Новинка

До порівняння

На складі: Є
192.24 грн
Тримач паперу туалетного виконаний з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304 з сатиновим покриттям (марка 304 - високий опір корозії / окислення).

Тип паперу - пачки, місткість - 200 аркушів

Розмір, мм (ширина * глибина * висота): 120 * 120 * 180.
Рекомендуємо

До порівняння

На складі: Є
199.02 грн
Держатель туалетной бумаги для рулонов диаметром до 220 мм. Выполнен из прочного ABS - пластика.

Цвет - белый.

Размеры, мм: 240*130*260

Диаметр втулки, мм - ?40 (55)

Наличие замка: есть.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Підбір за параметрами
Ціна
Кількість рулонів/листів
Корпус
Виробник
Тип туалетного паперу
Статті за темою
Хіти продажів