/ / Cпеціалізовані засоби

Cпеціалізовані засоби

Даний розділ містить спеціалізовані засоби різного призначення.

Новинка

До порівняння

На складі: Є
15 грн
Засіб для чищення труб tub.O.flo 60г для холодної води. Засіб для чищення зливних труб (сажотрус) призначений для ефективного очищення всіх видів засмічених зливних труб, сифонів, кухонних мийок, раковин, душових кабін, ванн від жирових і інших органічних відкладень, волосся і т. Д. Вбиває мікроби, усуває неприємний запах. Якість даного продукту гарантуємо на всі 100% !!!

Спосіб застосування: Висипати вміст пакета в зливний отвір і залити холодною водою в кількості 250-300 мл, почекати 15 хв. По завершенню реакції промити проточною водою!
Новинка

До порівняння

На складі: Є
18 грн
Засіб для чищення труб tub.O.flo 100г для гарячої води. Засіб для чищення зливних труб (сажотрус) призначений для ефективного очищення всіх видів засмічених зливних труб, сифонів, кухонних мийок, раковин, душових кабін, ванн від жирових і інших органічних відкладень, волосся і т. Д. Вбиває мікроби, усуває неприємний запах. Якість даного продукту гарантуємо на всі 100% !!!

Спосіб застосування: Висипати вміст пакета в зливний отвір і залити гарячою водою в кількості 1 літра, почекати 2 - 10 хв. По завершенню реакції промити проточною водою!

Просто, зручно, а головне якісно !!!
Новинка

До порівняння

На складі: Є
672.6 грн
Забезпечує швидке і безпечне танення льоду на будь-яких шляхових покриттях і пішохідних доріжках. Добре утримується на похилих поверхнях. Об`єм: 10кг. Склад: Природні мінерали. Спосіб застосування: Посипати Eisfrei на поверхні з кригою (приблизно 20 г на 1 м?). Відразу ж починається відтавання. Розведення - немає. pH = 8. Країна-виробник: Німеччина.
Каталог товарів
Алфавітний перелік товарів
Підбір за параметрами
Ціна
Хіти продажів